Gra Anime

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

UWAGA!!! Forum przeniesione na adres www.anime.pun.pl NIE REJESTRUJCIE SIĘ, JEŚLI BYLIŚCIE ZAREJESTROWANI WCZEŚNIEJ, WASZE KONTA SĄ ZAŁOŻONE!!! A hasło podam na GG

#1 2007-12-20 18:32:24

Deidara

Sannin/ANBU

Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 10
Punktów :   
Jestem: Ninja
Złoto: 34 000
EXP: 0

Deidara- Mistrz wybuchów

Mój miecz: ''Srebrny smok''
- Jest on nasycony mocą wybuchu każde cięcie to eksplozja,
- Można go nasycić mocą srebrnego płomienia, która jest czymś w rodzaju amateratsu dla wybuchu,
- Można go wbić w glebę przez co ziemia w okolicy staje się błyszcząca wszystko co na niej leży ulega niszczycielskiemu wybuchowi,
- Dzięki niemu można władać czymś w rodzaju białej chakry, można tworzyć dzięki temu zasłony, broń itp.
- Specjalny atak Srebrnego smoka to jego autodestrukcja niszczy wszystko co znajduje się w zasięgu 100m nie da się uniknąć ale właściciel też ginie.

Moja lalka: ''Sumori''
Przypomina smoka.

Jej zdolności:
- Spod skrzydeł wysuwają się ostrza, któremożna wystrzelić mają przyczepione wybuchowe notki i są nasycone trucizną (po trafieniu przeciwnik ma 3 tury życia),
- W ogonie ma automatyczną wyrzutnię senbonów które są nasycone trucizną,
- Ma on w pysku otwory a w sobie zwoje z żywiołami:
a) Raiton,
b) Katon,
c) Suiton.
- Mogę wejść do jego wnętrza co stanowi świetną obronę,
- W jego wnętrzu znajduje się ''Ostateczne Światło'' to kula którą mogę wbić sobie w pierś przez co mogę używać jego zdolności.

Moje technika: ''Shi Chi Sensho''

Polega na wysuwaniu ostrzy z dowolnych części ciała po jej aktywowaniu na raz może być siedem wystawionych ostrzy można je także wystrzelić.

Chakra: 1000

Umiejętność: ''Mokuton''

Umiejętność , a raczej zdolność z klanu pierwszego i drugiego hokage. Daje nieograniczoną kontrolę nad wodą, ziemią i częsciową kontrolę nad roślinnością.

Styl: ''Smoka''

Polega na powiększeniu szybkości ciało staje się elastyczne. Nie da się przewidzieć gdzie padnie uderzenie ponieważ ręka nagle może się  rozdwoić. Ruchy są niedoprzewidzenia.

Miecz: ''Szabla Lung''

Jest to miecz jin z owiniętym wokół rękojeści Lungiem (smok) daje ciału giętkość.










Na razie tyle

Ostatnio edytowany przez Deidara (2007-12-20 19:30:37)


Zły ninja: Wioski Kamienia
Organizacja:
Umiętności:  Mokuton, Styl Smoka
Kekkei Genkai: Satetsu

Chakra:
Raiton: 8000
Suiton: 8000
Dotton: 8000
Katon: 8000
Fuuton: 8000

Złoto: 34 000

Justu:Kawara Shuriken(50), Kage nui(70), Kai(100), Suikondan(800), Bouka(200), Mizu Bunshin(1000), Kawarimi(50), Baika(300), Katon Karyuu Endan(500), Utsusemi(700), Souryuu Tensakai(500),  200 pkt

Własne techniki: Shi Chi Sensho(1000).

Broń: 5 shurikenów, 5 kunai.
Artefakty: Srebrny Smok, Sumori, Szabla Lunga.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl