Gra Anime

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

UWAGA!!! Forum przeniesione na adres www.anime.pun.pl NIE REJESTRUJCIE SIĘ, JEŚLI BYLIŚCIE ZAREJESTROWANI WCZEŚNIEJ, WASZE KONTA SĄ ZAŁOŻONE!!! A hasło podam na GG

#1 2007-11-07 17:54:02

Kakashi Hatake

Hokage

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 22
Punktów :   

Kakashi Hatake-Lustrzany Ninja

Umiejętność: Boska pieczęć
1.Całego mnie pokrywa jakby biała lśniąca materia dzięki której mogę leczyć wszystkie rany lecz dalej można mnie normalnie zabić.
2.Z pleców wyrastają mi "Boskie"skrzydła z białej materii a na dodatek mogę wykonywać technikę "Wielki Bum" która powoduje iż odchodzi ode mnie ogromna fala uderzeniowa(we wszystkie strony) która z łatwością ścina drzewa na dodatek jeżeli przeciwnik nie zatka sobie uszu stanie się całkiem głuchy(nie ma pieczęci, polega na zrobieniu wyładowania energii skrzydłami to dla Boskiej pieczęci jak dla kogoś zwykłego kopniak).
3.Staje się 3 razy szybszy i na dodatek pod wodą jestem szybki jak ślizgacz wodny ponieważ jestem w bańce powietrznej która pozwala się ślizgać w wodzie i po wodzie oraz oddychać pod wodą.
4.Wyrasta mi dodatkowa para rąk i mogę biegać po suficie,ścianach itp.
5.Białą materia stwarza coś w rodzaj kolców z niej na całym ciele które mogą potężnie ranić a nawet wybuchać można ich używać jako broń rzucaną jak i do walki wręcz.

mogę ją aktywować i dezaktywować ile razy chcę
tyle raczej wystarczy
Broń
Mroczna Kosa-wygląd:
potężne niezniszczalne ostrze z diamentowym ostrzem jest to potężna katana
1.Cięcie Mangekyou-tego ataku nie da się uniknąć oraz bardzo trudno zablokować, a najmniejsze dotknięcie ciała przeciwnika skutkuje jego psychiczną śmiercią
2.Mogę powodować że przeciwnik nie będzie mógł skoncentrować Chakry a na dodatek po zranieniu rany się nie goją co więcej rana po zranieniu zaczyna zadawać coraz większy ból, po 12 turach zraniony ledwo się porusza przez ból.
3.Katana jest jak szabla Orochimaru można nią sterować i kopiować ale nie zużywa Chakry.
4.jest nie zniszczalna
5.Ta broń jest moja kiedy przeciwnik mi ją odbierze zniszczy mu ręce i wróci do mnie teleportem

Przedmiot
Pierścień Matrixa
Jest to pierścień stworzony z platyny i diamentu. W środku takiego ozdobnego diamentu jest czysta energia z innego wymiaru.
1.Mogę za pomocą niego przenieść pole walki do innego (cyfrowego) wymiaru nad którym ja mam całkowitą i nieograniczoną kontrole lecz można się przed tym obronić za pomocą wielkiego zwoju obrony.
2.Mogę wysyłać wiązki energii w różne rzeczy, istoty, rośliny i kawałki otoczenia by przejąć kontrole nad danom rzeczą.
3.Mogę się za pomocą niego chronić przed atakami np. zrobić potężną ścianę z energii z innego wymiaru lecz muszę utrzymywać emisje energii z pierścienia oraz mogę atakować np. unieruchamiając przeciwnika czy go raniąc wiązkami energii które mogą uszkodzić nawet diament itp. a w końcu to przeciąć.
4.Mogę sobie stworzyć zbroje z energii z innego wymiaru której nie przebije żadna broń ani cios tai jutsu, co więcej chroni mnie przed takimi atakami jak piaskowa trumna itp. oraz przed ogniem i elektrycznością.Lecz nie przeszkadza mi ta zbroja w niczym gdyż jest przezroczysta.
5.Mogę tworzyć klony(max. 100 na walkę) z energii z innego wymiaru które mogą walczyć tylko na tai i mają szybkość 6 bramy mogą też używać energii z innego wymiaru tak jak pierścień tylko nie mogą robić klonów.

Moja technika: Atak Mroku-polega na tym że wokół mnie pojawia się mnóstwo czarnej energii w jednym momencie cała ta energia leci w przeciwnika i kiedy uderza w przeciwnika niszczy jego duszę a on ginie. Można uniknąć wyłącznie wielkim zwojem obrony.
Chakra:2500

Styl Śmierci-(walczę używając amuletu apokalipsy)polega na błyskawicznych uderzeniach z których energia uderza w organy wewnętrzne przeciwnika i je niszczy. Nie da się przewidzieć gdzie nastąpi uderzenie gdyż chakra idzie w inną stronę niż ciało.

Amulet Apokalipsy-ktokolwiek znajdzie się w odległości 2 m nie przeżyje. Cecha Pół specjalna- Czarna Energia(mogę otoczyć się niekończącą się, czarną energią , lub wystrzelić ją z amuletu, jeżeli zostanie się trafionym dusza zostaje częściowo zniszczona)


Dobry Ninja Wioski: Ukrytej w Liściu
Kekkei Genkai:Shakugan Mangekyou
Umiejętności:4 brama

Chakra:
Suiton: 15 000
Dotton: 15 000
Katon: 15 000
Raiton: 15 000
Fuuton: 15 000

Jutsu:Tsuuga(200Ch), Kirishuru no Jutsu(Niewidzialna broń)(200Ch), Kirigakure no Jutsu(Ukrycie we Mgle)(300Ch), Bouka no Jutsu(Transmutacja z przedmiotem)(200Ch), Raigoki no Yoroi(Świetlisty Pancerz)(40Ch), Kawarimi no Jutsu (Zamiana)(50Ch), Kage Mane no Jutsu(Imitacja Cienia)(200Ch), Suiton Suikoudan No Jutsu(Wodny Pocisk)(800Ch), Katon Kasumi Enbu No Jutsu(Rozrzut Kul Ognia)(800Ch), Doton Daijigoku No Jutsu(Ruchome Piaski)(400Ch), Bakuretsufuu(Wielki wybuch)(200Ch)

Silne Techniki:Rassengan(Moc natury)(1000Ch), Amaterasu(Czarny Płomień)(5 000Ch), Tsukiyomi(Psychiczna Śmierć)(15 000Ch), Kage Bunshin no jutsu(Cieniste Klony)(400Ch),Kokuangyou no Jutsu(Ciemonść)(1000Ch), Sabaku Kyuu/Sabaku SouSou(5 000Ch), Kuchiyose no Jutsu(Przywołanie)(skorpiony)(1000/3000/5000Ch), Ninpou Kamaitachi(Tnący Wiatr)(500Ch)

broń: 5 Kunai, 5 Shuriken
Złoto: 68 060
strój:ANBU+gumowy+Kage

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl